Minecraft Master Collection

Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 89965 /
Záruka: 2 roky
Minecraft je nezávislá počítačová hra napísaná v Jave a vyvíjaná firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, v ktorej si hráč môže robiť čo sa mu zachce.
Platforma
Xbox ONE
47.99 €
47.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Minecraft Master Collection Minecraft Master Collection
Xbox ONE Fyzická kópia 47.99 €

Podrobné informácie

 

Minecraft

 

Minecraft je nezávislá počítačová hra napísaná v Jave a vyvíjaná firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, v ktorej si hráč môže robiť čo sa mu zachce. V tomto prípade je hráč vrhnutý do kockového 3D sveta, kde si musí sám nazbierať materiál na stavbu obydlia a na výrobu nástrojov. V hre je aplikovaný efekt dňa a noci. V noci sa objavujú príšery. Hráč môže buď sedieť a čakať na svitanie, ísť von a bojovať o svoj život, snažiť sa rozšíriť svoj skromný prístrešok alebo ísť spať. Hra obsahuje rôzne stupne náročnosti od „Peacefull“, kedy sa neobjavujú príšery a život sa automaticky dopĺňa, až po obťažnosť „Hard“.


Minecraft Master Collection obsahuje:

  • Hru Minecraft
  • 1000 Minecoins, ktoré môžeš v obchode vymeniť za mapy, skiny, balíčky textúr a oveľa viac
  • Starter balíčky: Greek Mythology Mash-up, Plastic Texture Pack, Skin Pack 1, a Villains Skin Pack
  • Creators balíček: Adventurer’s Dream Mashup a Winter Mini-Games Festival od Noxcrew, Relics of the Privateers od Imagiverse, PureBDcraft Texture Pack od BDcraft, Pastel Skin Pack od Eneija, a Wildlife: Savanna by PixelHeads