MXGP2 The Official Motocross Videogame

Bazár
Kód produktu: P46578 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
14.99 €
14.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
MXGP2 The Official Motocross Videogame MXGP2 The Official Motocross Videogame
Xbox ONE Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie
Pulzujúce mechanické srdce, poháňané benzínom a pokryté prachom a blatom, ukuté mechanikmi - zvuk motora, ktorý Vám reve v helme - vibrácie motorky, každé zachvenie a otras pocítia hráči na celom svete, ktorí v ruke budú držať ovládač. Hviezdou tohto nového titulu sú týmy, okruhy a predovšetkým jazdci sezóny 2015. Tí prikovali divákov k obrazovkám až do 30. októbra tohto roku, keď Tomain Febvre vyhral na holandskej MXGP titul majstra sveta. A ako by toho nebolo málo, MXGP2 posúva hranicu ešte ďalej: táto hra, obsahujúca sezónu 2015, prináša závan čerstvého vzduchu (okoreneného výfukovými plynmi) v podobe nových možností úprav motoriek aj závodníkov, interiérových súťaží a množstvo ďalšieho. Pri hraní MXGP2 budú mať hráči neustále jednu ruku na plyne a ocitnú sa priamo uprostred videoherného zážitku.

Hra ponúka:

  • V hre je režim kariéry spolu s online aj offline režimami, počas ktorých hráči otestujú svoje schopnosti až na samé hranice a to vrátane tej najväčšej skúšky: súťaže o titul neporaziteľného šampióna motokrosu, ktorý bude závodiť po boku s veľkými hviezdami medzinárodného motokrosu, ako je napríklad Ryan Villopoto a osemnásobný majster sveta Tony Cairoli.
  • Motokros je strhujúci a úchvatný šport s dynamickou komunitou zapálených fanúšikov, ktorí sa neváhajú podeliť o svoje nápady.
  • Vývojársky tým sa každému detailu hry venoval s obrovskou vášňou a na vývoji sa rozhodne prejavujú skúsenosti, ktoré nazbierali pri práci na tituloch pre súčasnú generáciu konzolí.