Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Bazár
Kód produktu: P45573 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
14.99 €
14.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
PlayStation 4 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

S viac ako 12 miliónmi predaných kusov sa Naruto Shippuden rýchlo etablovalo medzi najúspešnejšie Anime&Manga herné adaptácie na trhu. Štvrtý diel na tom nehodlá vôbec nič meniť a sľubuje to vôbec najlepšie z Ultimate ninja Storm série. Ako Naruto Uzumaki zažite nečekané a vzrušujúce dobrodružstvá.

Hra ponúka:

  • PRVÝ NEXT-GEN NARUTO: Vďaka novým vlastnostiam ako Change Leader System a Wall-run sa z hry stane dychberúci anime zážitok. Prvýkrát takisto svet Naruta ožije do ešte väčších detailov a krásy, vďaka výkonu konzolí novej generácie.
  • CHANGE LEADER SYSTÉM: Znovu vytvorte legendárne Naruto Shippuden tímy alebo si vytvorte svoje vlastné. Behom súbojov budete môcť prepínať medzi charaktermi a užijete si rýchle bitky vďaka Wall-runu.
  • NAŠLAPANÝ ZOZNAM: V hre nájdete najväčšiu kolekciu hrdinov a protivníkov v histórii Naruto hier. Najaktuálnejší a mocní protivníci ako Kaguya, Madara alebo Obito.


Foto & Video