Naruto to Boruto: Shinobi Striker Uzumaki Collectors Edition

Výpredaj
Vyšlo: 31.08.2018 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 88742 /
Záruka: 2 roky
-58%
Naruto to Boruto: Shinobi Striker Uzumaki Collectors Edition
Legendárna značka Naruto je späť a prináša úplne nový zážitok s akčnou bojovou anime hrou NARUTO TO Borut: SHINOBI STRIKER! Táto nová videohra umožní hráčom bojovať po boku ďalších 3 zápasníkov proti ďalšiemu tímu hráčov online!
Platforma
Xbox ONE
39.99 €
39.99 €
94.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Naruto to Boruto: Shinobi Striker Uzumaki Collectors Edition Naruto to Boruto: Shinobi Striker Uzumaki Collectors Edition
Xbox ONE Fyzická kópia 94.99 € 39.99 €

Podrobné informácie

 

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Uzumaki Collectors Edition

 

Naruto Shinobi

 

Legendárna značka Naruto je späť a prináša úplne nový zážitok s akčnou bojovou anime hrou NARUTO TO Borut: SHINOBI STRIKER! Táto nová videohra umožní hráčom bojovať po boku ďalších 3 zápasníkov proti ďalšiemu tímu hráčov online! Hra NARUTO TO Borut: SHINOBI STRIKER ponúkne úplne nový strhujúci grafický štýl a oslňujúce efekty. Veď svoj tím v online zápasoch a ukáž ostatným, kto je ten najlepší Ninja!


 HERNÝ OBSAH:

  • Hraj 4 proti 4: Bojujte až 8 hráči naraz v dvoch tímoch. Prizvať do hry svojich priateľov a staň sa najlepším ninjom všetkých čias!
  • Nový grafický štýl: Uži si úplne nový grafický štýl s ešte intenzívnejšími farbami postáv, máp a efektov.
  • Dynamická perspektíva z tretej osoby: - Hrateľnosť z pohľadu tretej osoby dovoľuje hráčom naplno využiť výhody okolitého prostredia za použitia vertikálneho behu a skokov.
  • Vyber si svoj tím: Hra ponúkne obľúbené postavy a tímy známe zo série Naruto, ako je Sasuke, Naruto alebo Team 7.