Need for Speed

Bazár
Kód produktu: P44793 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
14.99 €
14.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Need for Speed Need for Speed
Xbox ONE Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

Hra Need for Speed beží online a je možné ju hrať iba so stabilným internetovým pripojením. Bez internetového pripojenia nie je možné hru hrať.

Na hranie singleplayerového Story módu nepotrebujete aktívne členstvo v Xbox Live Gold.

V napínavom reštarte série Need for Speed™ objavte otvorený nočný svet mestskej automobilovej kultúry s piatimi možnými spôsobmi hrania. Nájdite si vlastnú cestu niekoľkými vzájomne prepletenými príbehmi a v snahe o dosadenie postu legendy všetkých legiend si budujte reputáciu. Hra prináša všetko, čo túto sériu učinilo medzi fanúšikmi tak populárnou – prepracované možnosti vlastných úprav, autentický otvorený svet s reálnymi prvkami automobilovej kultúry a atraktívny herný príbeh. Ventura Bay je vaším mestským ihriskom. Od kľukatých diaľníc na svahoch nad mestom až po štvrti prakticky neustále križované policajnými hliadkami, toto mesto poriadne ožíva až s prichádzajúcou tmou.
Hra ponúka:

  • Päť spôsobov hrania – Séria Need for Speed sa vracia s päticou jedinečných spôsobov hrania s názvami Speed, Style, Build, Crew a Outlaw, v ktorých si môžete získať reputáciu a dokráčať za víťazstvím svojou vlastnou cestou. Avšak až len kombinácia všetkých piatich vám ponúkne perfektné momenty v štýle Need for Speed – vo svojom dialničnom špeciále vezmete šmykom zatáčku a spoločne s priateľmi sa pokúste zmiznúť policajným prenásledovateľom.
  • Bohaté možnosti úprav – Postavte si auto, ktoré bude reprezentovať váš charakter prostredníctvom početných vizuálnych a výkonnostných úprav. K dispozícii budú legendárne vozy populárnych značiek, tuning výkonu a vlastnému štýlu prispôsobené riadenie. Vymaznajte si svoje auto a vyrazte do ulíc.
  • Príbeh – Päť charakteristických a vzájomne sa prelínajúcich príbehov inšpirovaných skutočnými ikonami automobilovej kultúry. Behom hry vás každá volba, každá minúta i každá sekunda posúvajú ku konečnému cieľu stať sa najväčšou legendou.
  • Mestské prostredie na Západnom pobreží – Od súmraku do úsvitu objavujte nočný otvorený svet, ktorému vládne mestská automobilová kultúra, o ktorej ste možno ani nevedeli, že existuje. Náš nový úžasný svet ožíva vďaka kombinácii výkonu nových konzolí a herného enginu Frostbite™. Výsledkom je obsahovo bohaté prostredie, kde je zhruba dvojnásobne viac dialníc ako v titule Need for Speed Rivals.