Nintendo Switch

Galéria
O Nintende Switch
Konzola
Hry
Príslušenstvo

Nintendo Switch

Dátum vydania: 3. 3. 2017

Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a využívať ju napríklad ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré pre túto platformu budú postupne vychádzať – a že je už teraz oznámený zaujímavý line-up hier.

Konzola

Doma bude Nintendo Switch odpočívať v dokovacej stanici, ktorá konzolu prepojuje s televíznou obrazovkou a nechá ťa užívať si tvoje obľúbené tituly s rodinou a kamarátmi v pohodlí tvojej obývačky. Jednoduchým vytiahnutím z tohto doku sa následne Nintendo Switch prepne do handheld módu a ty si tak budeš môcť užiť na cestách ten istý zážitok, ako keď sedíš doma v pohodlnom kresle.

Mobilný zážitok je u Nintenda Switch vylepšený vďaka jasnému HD displeju, ktorý ti umožňuje vychutnávať plnohodnotný herný zážitok úplne všade - v parku, vlaku, aute alebo na akcii s kamarátmi. Odpojením Joy-Con ovládačov z oboch strán Nintenda Switch sa začína ďalší stupeň hernej zábavy.

Hry pre Nintendo Switch

Už teraz poznáme niektoré z predstavených hier, ktoré budú v priebehu vydania vychádzať.

Fanúšikovia sa tak napríklad môžu tešiť na nové dobrodružstvo v sandboxovom stýle Mario Odyssey, pokračovanie atramentovej strieľačky Splatoon2, Zelda: Breath of the Wild, zábavnú párty hru 1-2 Switch a mnoho ďalších skvelých zážitkov. A bude ešte lepšie! Pretože podľa slov Nintenda sa kolieska stroju začínajú ešte len pozvoľna roztáčať.

Príslušenstvo

V našej ponuke nájdeš aj doplňujúce ovládače, nabíjačky ďalšie príslušenstvo pre tvoju konzolu Nintendo Switch. Ty si tak budeš môcť svoju konzolu prispôsobiť, alebo rovno pripraviť na dlhé cesty v dopravných prostriedkoch.