Okami HD

Výpredaj
Vyšlo: 12.12.2017 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 86309 /
Záruka: 2 roky
-35%
Okami HD
Hra Okami HD začína príbehom, v ktorom sa bohyňa Shiranua, biela vlčica spojí s majstrom meča Nagin v boji proti osemhlavému démonovi Orochi, ktorý sužuje dedinu Kamiki. Po márnom boji sa Shirunai a Nagimu podarí zlo zahnať, ale vlčia bohyňa umiera.
Platforma
Xbox ONE
12.99 €
12.99 €
19.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Okami HD Okami HD
Xbox ONE Fyzická kópia 19.99 € 12.99 €

Podrobné informácie

 

Okami HD

Hra Okami HD začína príbehom, v ktorom sa bohyňa Shiranua, biela vlčica spojí s majstrom meča Nagin v boji proti osemhlavému démonovi Orochi, ktorý sužuje dedinu Kamiki. Po márnom boji sa Shirunai a Nagimu podarí zlo zahnať, ale vlčia bohyňa umiera. Aby si uctili jej hrdinstvo, postavili dedinčania chrám sa sochou Shiranuy vo vnútri.

O sto rokov neskôr zlomí chválenkársky potomok Nagy Orochiho pečať aby dokázal, že legenda je nepravdivá, ale miesto toho uniknú zlé sily na slobodu a na celé Japonsko upadne znova kliatba.

Lesný duch a ochranca dediny použije posledné zbytky svojej sily k oživeniu bohyne a socha vlčice ožíva.

Ako Amaterasu, reinkarnovaná slnečná bohyňa vyzbrojená nebeským štetcom, budeš putovať po starom Japonsku s cieľom obnoviť mier, kľud a poraziť zlého Orochiho.

  


Foto & Video