P NS DOOM

Bazár
Kód produktu: P85362 /
Záruka: 2 roky
Jedna z najvplivnejších ikon herného priemyslu sa vracia - id Software v spolupráci s Bethesdou predstavuje nový Doom! Táto, pre množstvo hráčov srdcová záležitosť, prináša skvelú zábavu a adrenalínovú fps akciu, ktorá je tu snami od roku 1993.
Platforma
Nintendo Switch
34.99 €
34.99 €
P NS DOOM P NS DOOM
Nintendo Switch Fyzická kópia 34.99 €

Podrobné informácie 

Jedna z najvplivnejších ikon herného priemyslu sa vracia - id Software v spolupráci s Bethesdou predstavuje nový Doom! Táto, pre množstvo hráčov srdcová záležitosť, prináša skvelú zábavu a adrenalínovú fps akciu, ktorá je tu snami od roku 1993. Opäť sa môžeme tešiť na 3 hlavné piliere hry, ktoré robia túto hru tak kultovú. Rýchlosť, široký arzenál zbraní a pekelná atmosféra. Príbeh nás zavedie opäť na planétu Mars, tentokrát na samotný začiatok démonickej invázie.

HERNÝ OBSAH:

  • Doom! jednoducho Doom.
  • Brutálna akcia, ktorá je pre staršie publikum.
  • Okrem nového enginu id Tech 6 sa môžete tak isto tešiť na oveľa lepšiu pohyblivosť. Už nikdy viacej nebudete prikovaní k podlahe. Do hry tvorcovia implementovali lepšie skákanie, vyliezanie na krabice a k dispozícii máte aj dvojitý skok.
  • Vylepšené ovládanie pre Nintendo Switch.
  • Ďalšou novinkou je možnosť ručného dorážania monštier. Nemáte náboje? To vôbec nevadí! Včasným zásahom môžete nepriateľom trebárs odtrhnúť čeľusť.Foto & Video