P NS Super Bomberman R

Bazár
Kód produktu: P54243 /
Záruka: 2 roky
Už od svojho vydania v roku 1983 patrí Bomberman medzi najznámejšie a najobľúbenejšie hry na každú párty. Teraz sa títo šibalský roboti vracajú v novom titule Super Bomberman R, s ktorým sa pozrú na novú hernú konzolu Nintendo Switch.
Platforma
Nintendo Switch
44.99 €
44.99 €
P NS Super Bomberman R P NS Super Bomberman R
Nintendo Switch Fyzická kópia 44.99 €

Podrobné informácie

od svojho vydania v roku 1983 patrí Bomberman medzi najznámejšie a najobľúbenejšie hry na každú párty. Teraz sa títo šibalský roboti vracajú v novom titule Super Bomberman R, s ktorým sa pozrú na novú hernú konzolu Nintendo Switch.

Pravidlá zostávajú aj po rokoch rovnaké – ovládaš hlavného hrdinu a snažíš sa s pomocou šikovne umiestnených bômb zničiť svojich protivníkov – ale tentokrát v modernom grafickom spracovaní. Vďaka prítomnosti online herného módu môžeš následne ľahko súperiť s priateľmi z celého sveta.

Z módov za zmienku určite stojí Battle mód, v ktorom si to rozdá až 8 hráčov naraz, pričom hráči nebudú ochudobnení o príbehový režim pre jedného až dvoch hráčov v kooperácii, pričom úlohou bude si vybombardovať cestu cez vyše 50 úrovní. Jednoduchá, ale veľmi zábavná séria určená pre hráčov všetkých vekových kategórii sa tak konečne dostáva do novej formy.

 

 

HERNÝ OBSAH:

  • Bomberman sa vracia – s rovnakým systémom, ale vylepšenou grafikou a významnými novinkami.
  • Bombermanovi súrodenci a známi priatelia sa vracajú späť a poriadne ti zavaria.
  • 3D úrovne s úžasným prostredím a grafickými efektmi.
  • Battle mód pre až 8 hráčov - či už po lokálnej sieti, alebo online.
  • Vylepšený príbeh s profesionálnym dabingom jednotlivých postáv.Foto & Video