P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers

Bazár
Kód produktu: P55157 /
Záruka: 2 roky
Najnovšie spracovanie Street Fighter II. Ultra SF II ti prináša klasické charaktery a veľa nových vlastností do single playeru aj hry viacerých hráčov + dvoch nových bojovníkov - Evil Ryua a Violent Kena.
Platforma
Nintendo Switch
29.99 €
29.99 €
P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers P NS Ultra Street Fighter II The Final Challengers
Nintendo Switch Fyzická kópia 29.99 €

Podrobné informácie

 


Upozornenie: Dostupnosť bonusov je limitovaná. Preto s predobjednávkov neváhaj!

USF_Bonus

 

Najnovšie spracovanie Street Fighter II. Ultra SF II ti prináša klasické charaktery a veľa nových vlastností do single playeru aj hry viacerých hráčov + dvoch nových bojovníkov - Evil Ryua a Violent Kena. Platforma Nintendo Switch ti vďaka rozličným módom naviac dovolí hrať hru doma, alebo kdekoľvek na ceste – vrátane napínavých multiplayerových bojov. Sprav si turnaj kdekoľvek a ponor sa do novej reimaginácie jednej z najslávnejších sérií.

  

HERNÝ OBSAH:

  • Obsahuje obrovský line-up všetkých originálnych postáv a bossov, vrátane tých pridaných do Super Street Fighter II, plus dvoch nových bojovníkov - Evil Ryua a Violent Kena.
  • Vyber si medzi pixel artovou grafikou alebo moderné spracovanie a uži si poriadnu retro nostalgiu.
  • Pohraj si s pohybovým ovládaním Joy-conov v novom "Way of the Hado" móde s pohľadom z prvej osoby, v ktorom sa hráči pokúsia poraziť armádu Shadaloo pomocou pohybov Hadoken a Shoryuken.
  • Pozvi svojich priateľov a vysporiadajte sa spoločne s umelou inteligenciou v kooperatívnom móde. Vytvárajte kombá vo dvojici a ničte nepriateľov z dvoch strán.
  • Prelistuj si krásny digitálny artbook s viacej ako 250 stranami, na ktorých nájdeš vyše 1 500 ilustrácií, pochádzajúcich z 30 rokov dlhej histórie značky Street Fighter.Foto & Video