PlayStation darčekové karty

PlayStation darčekové karty otvárajú možnosť výberu niekoľkých titulov a služieb na PlayStation Store, SingStore aj PlayStation Home. Tieto karty ti poskytujú prístup k digitálnemu obsahu, v ktorom nájdeš najnovšie hry, nové piesne aj oblečenie, doplnky a apartmány do virtuálneho sveta. PlayStation karty sú tiež vhodné ako darček pre všetkých hráčov.

Výhody PlayStation darčekových kariet

  • Bohatý výber hier: Obchod PlayStation Store ponúka stovky hier, ktoré si môžeš kedykoľvek zahrať online.
  • Jednoduchá dostupnosť: PlayStation karty možno zohnať nielen na webe, ale aj na každej našej predajni Smarty.cz alebo JRC.
  • Skvelý darček: Či už hľadáš darček na poslednú chvíľu alebo nevieš, čo zaobstarať hráči, PlayStation darčekové karty sú vždy vďačnou voľbou. Nemusíš riešiť, ktorú hru ešte doma nemá, pretože na PlayStation Store si môže vybrať zo širokej ponuky.
  • Digitálna dostupnosť: Žijeme v technologicky vyspelej dobe, a preto je využitie digitálneho kódu PlayStation kariet jednoduchou záležitosťou, ktorú zvládne naozaj každý.

Dobi peňaženku a hraj

Chceš si dobiť svoju online peňaženku a zahrať si obľúbené tituly? Stačí si zaobstarať prednabitú PlayStation kartu a vybrať si hru na PlayStation Store. V našej ponuke si môžeš zvoliť z rôznych čiastok, konkrétne 100 Sk, 200 Sk, 500 Sk, 1 000 Sk a 2 000 Sk.

Zákup členstva v PlayStation Plus

Staň sa členom PlayStation Plus a uži si stovky hier pre PS5 aj PS4. Na výber máš z 3 typov členstva: PlayStation Plus Premium, PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Essential, a to na 1 alebo 3 mesiace. Aký je v nich rozdiel a ktoré výhody každý typ členstva ponúka?

  • PlayStation Plus Premium ti umožní vyberať zo širokej ponuky hier v katalógu, možnosť exkluzívneho obsahu, zliav, skúšobnej verzie hier, mesačné hry, cloudové streamovanie a ďalšie. Jedná sa o drahšie, avšak kompletný typ členstva so všetkými výhodami.

  • PlayStation Plus Extra je zlatou strednou cestou. V tomto type členstva ťa čakajú mesačné hry, katalóg hier obsahujúci stovky hier, exkluzívny obsah aj zľavy a množstvo ďalších výhod.

  • PlayStation Plus Essential je základným typom členstva a ponúka menej výhod ako predchádzajúce dve spomínané členstvo. Za to je ale najlacnejší variant pre hráčov, ktorí si chcú dopriať mesačné hry a exkluzívny obsah či zľavy.

PlayStation karty je možné využiť na hry, doplnky aj predplatné. Čo je potrebné po nákupe karty urobiť?

  1. Prihlás sa na PlayStation Network.
  2. Navštív obchod PlayStation Store, zvoľ Reedem Codes a zadaj unikátny kód z karty.
  3. Teraz už môžeš vložené peniaze minúť za čokoľvek, čo si budeš priať.

viac menej