PlayStation VR2

Ponor sa do hry s virtuálnou realitou PlayStation VR2, ktorá ponúka nielen neuveriteľný obraz, ale aj hranie na úplne novej úrovni. Vďaka verným funkciám môžeš sledovať každý okamih v tých najlepších detailoch. Nechaj sa vtiahnuť do akéhokoľvek deja hry a zaži virtuálnu realitu v tej najlepšej kvalite.

Až do tých najmenších detailov

Podrobnejšie detaily ti umožnia dva displeje OLED s rozlíšeným 2000x2040, ktoré poskytujú 4K HDR obraz s rýchlosťou až 120 snímok za sekundu, teda až 4x vyššie rozlíšenie ako pôvodná verzia PlayStation VR.

Oči na stopkách

PlayStation VR2 bolo stvorené pre skutočných fajnšmekrov. S funkciou sledovania očí, ktoré dokáže simulovať emocionálne reakcie tvojho avatara. Daj svojim spoluhráčom najavo svoje pocity.

Počuješ aj trávu rásť

Nechaj sa obklopiť realistickým zvukovým priestorom. S technológiou Tempest 3D AudioTech sa ozvučenie hry dynamicky prispôsobí tvojej polohe a pohybom hlavy. Vnímaj každý zvuk, lokalizuj nepriateľov podľa streľby, krokov a ďalších aspektov.

PlayStation VR2 Sense

S PlayStation VR2 Sense ožijú nové svety. Náhlavná súprava a ovládače ti umožnia uniknúť do herného sveta ako nikdy predtým. Spojenie dokonalého dizajnu a perfektných funkcií ponúka jemné a citlivé vibrácie, haptickú odozvu, adaptívne spúšte, presné sledovanie a detekciu dotyku prsta. Vďaka tomu pocítiš spätný ráz zbrane, rozpadajúci sa predmet priamo v tvojich rukách a ďalšiu paletu rozmanitých vnemov.

viac menej