Pokémon Sword

Dátum vydania: 15.11.2019 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 91255 /
Záruka: 2 roky
Pokémon Sword, respektíve Pokémon Shield sú najnovšie prírastky do rodiny Pokémon RPG a pozrú sa na platformu Nintendo Switch. Vydaj sa do nového regiónu Galar s rozličnými prostrediami, pokojným vidiekom a životom pulzujúcim mestom a zaži svet, v ktorom Pokémoni a ľudia žijú spokojne vedľa seba.
Platforma
Nintendo Switch
Edícia
Standard Edition
54.99 €
Predobjednávka
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 15.11.2019
GLS 15.11.2019
Slovenská Pošta - na adresu 15.11.2019
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Pokémon Sword Pokémon Sword
Nintendo Switch Fyzická kópia
Predobjednávka
54.99 €

Podrobné informácie


Upozornenie: Všetky informácie sú iba orientačné. Cena, dátum vydania a obsah sa ešte môžu do vydania meniť.Pokémon Sword, respektíve Pokémon Shield sú najnovšie prírastky do rodiny Pokémon RPG a pozrú sa na platformu Nintendo Switch. Vydaj sa do nového regiónu Galar s rozličnými prostrediami, pokojným vidiekom a životom pulzujúcim mestom a zaži svet, v ktorom Pokémoni a ľudia žijú spokojne vedľa seba.


Počas svojej cesty budeš mať príležitosť navštíviť rôzne mieta a stať sa trénerom - šampiónom. Rozhodne na to nebudeš sám, spolu s tebou sa do Galaru vydá aj jeden z Pokémonov, ktorý sa stane tvojím prvým spoločníkom. Vybrať si budeš môcť medzi pokémonmi - Grookey, Scorbunny a Sobble.