Požičovňa

NECHCEŠ HRY NAKUPOVAŤ? POŽIČIAME!

Vyber si na ktorejkoľvek našej predajni bazárovú hru, ktorá ťa láka a požičaj si ju na dobu, ktorá ti vyhovuje. To je dobrá ponuka, nemyslíš?

Všetko o požičovnom:

  • Čo si môžeš požičať? Skoro všetky bazárové hry, ktoré sú skladom na predajni! Zoznam našich predajní môžeš nájsť na brloh.sk/predajne.
  • Na ako dlho sa dá hra požičať? Na 3, 7 alebo 14 dní.
  • Čo ma to bude stáť? Pri požičaní hry sa platí požičovné podľa platného cenníka a kaucia vo výške ceny hry, ktorú dostaneš späť, akonáhle hru vrátiš.
  • Kam potom hru vrátim? Požičanú hru je nutné vrátiť na rovnakej predajni, na ktorej bola požičaná.

Dôležité informácie

Pri požičiavaní hier sa zákazník musí preukázať pltným občianskym preukazom, prípadne pasom. Osoby mladšie 15 rokov sa môžu programu zúčastniť iba v sprievode zákonného zástupca. Ich identifikačné údaje budú zaznamenané na zákazníckej karte.

Požičané hry musia byť pri vrátení v predajnom stave, mať obal, disk a prípadne ďalší obsah, ktorý bol súčasťou zapožičania. V prípade poškriabaného alebo inak poškodeného média môže byť účtovaný poplatok 2,5 € za jeho opravu.

V prípade oneskoreného vrátenia bude zákazníkovi naúčtovaná pokuta 2 € za každý deň nad rámec požičovného a to maximálne do výšky kaucie.

Upozornenie: Niektoré tituly môžu byť z požičovne vylúčené.