Project Cars 3

Dátum vydania: 28.08.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 985041 /
Záruka: 2 roky
Tvoja ultimátna cesta pretekára od víkendového až ku pretekárskej legende už čoskoro začína s hrou Project Cars 3. Hráči môžu tešiť na viacej než 200 elitných ciest, pretekárskych áut a viacej než 140 globálnych okruhov v 24 hodinových cykloch a 4 ročných obdobiach za každého počasia.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edícia
Standard Edition
59.99 €
Predobjednávka
59.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 28.08.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 28.08.2020
Slovenská Pošta - na adresu 28.08.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Project Cars 3 Project Cars 3
Xbox ONE Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie

Tvoja ultimátna cesta pretekára od víkendového až ku pretekárskej legende už čoskoro začína s hrou Project Cars 3. Hráči môžu tešiť na viacej než 200 elitných ciest, pretekárskych áut a viacej než 140 globálnych okruhov v 24 hodinových cykloch a 4 ročných obdobiach za každého počasia. Spolu s novými zážitkami, emóciami a zábavou z reálneho sveta automobilového pretekania, prinesie hra Project Cars 3 nespočetne množstvo zaujímavých nových prvkov a prinesie tak ešte väčšiu zábavu.

Po prvý krát sa v rámci série predstaví vzrušujúci a náročný režim Career Mode. Hráči budú nútení tvrdo súperiť, aby si mohli vybaviť svoje autá autentickými výkonnostnými dielmi, ktoré realisticky ovplyvnia jazdné vlastnosti a výkon ich automobilu pri ich ceste na vrchol pretekárskeho sveta. Ďalšou novinkou, ktorú prinesie hra, je široká škála prispôsobenia pre automobily, akými sú kolesá, pneumatiky a mnoho ďalšieho vrátane možností prispôsobenia pretekára.

Vývojári Slightly Mad Studios tvrdo pracovali na tom, aby spravili hru Project Cars 3 čo najviac prístupnou tak, aby si ju mohli užiť všetci hráči bez ohľadu na ich hráčske skúsenosti. Hra prinesie úplne prepracované ovládanie, vylepšený jazdný model a mnoho ďalšieho.