Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Dátum vydania: 26. 10. 2018

Red Dead Redemption od slávnych vývojárov z Rockstaru sa vracia s druhým dielom, ktorý sa opäť bude odohrávať na Divokom západe, ale tentokrát skôr v jeho záverečnom období. Tešiť sa môžeš na obrovský svet, množstvo akcie a herné mechaniky, ktoré preslávili prvý diel a urobili z neho jednu z najlepších hier všetkých čias.

Red Dead Redemption 2

Základná hra

Amerika, 1899. Koniec éry Divokého západu začal a muži zákona lovia posledné zostávajúce štvanecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití. Potom, čo sa v meste Blackwater škaredo zvrtne jedno vlámanie, sú Arthur Morgan a gang Van der Linde nútení utiecť. S hromadou federálnych agentov a najlepších lovcov odmien v štáte za pätami musí gang lúpiť, kradnúť a prebojovať sa drsným americkým vnútrozemím, aby vôbec prežil.

 

Red Dead Redemption 2 Oficiální příručka

Oficiálna príručka

Tvoj základný pomocník pri potulkách prériami zatiaľ najdetailnejšieho sveta, ktorý Rockstar kedy vytvoril. Obsahuje množstvo informácií o príbehu, postavách a ďalších aspektoch epického príbehu, ktorý sa odohral v srdci divokej Ameriky na samotnom závere Divokého západu.

Red Dead Redemption 2 merchandise

Red Dead Redemption 2 merchandise

V našej ponuke nájdeš aj módne doplnky - od kľúčeniek cez tričká až po sadu odznakov. Všetko pochádza z oficiálneho merchandise štúdia Rockstar Games a zoženieš ho exkluzívne v Brlohu!