Predobjednávka
RIDE 3
RIDE 3 je dokonalá motorkárska encyklopédia, realizmom a adrenalínom naplnený titul s viacej ako 230 motorkami určených pre pretekárskych fanúšikov. Rôzne kategórie tratí uspokoja vkus a potreby každého hráča: od trate GP a Supermoto pre tých ktorí si chcú pripadať ako profesionálny pretekári, až po vidiecke a mestské okruhy, ktoré vás zavedú na tie najslávnejšie miesta na svete.
PlayStation 4
Produkt je tiež dostupný
Dátum vydania: 30.11.2018
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 88021
Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €
RIDE 3 RIDE 3
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie

PEGI 3

 

Predobjednaj a získaj herné bonusy

RIDE 3 je dokonalá motorkárska encyklopédia, realizmom a adrenalínom naplnený titul s viacej ako 230 motorkami určených pre fanúšikov pretekov. Rôzne kategórie tratí uspokoja vkus a potreby každého hráča: od trate GP a Supermoto pre tých, ktorí si chcú pripadať ako profesionálny pretekári, až po vidiecke a mestské okruhy, ktoré vás zavedú na tie najslávnejšie miesta na svete.

Zabudnúť nemôžme ani na Road Races, kde budeš súťažiť v uliciach a Drag Races pre milovníkov akcelerácie. Vďaka novým možnostiam úprav si budeš môcť prispôsobiť svoju obľúbenú motorku na mechanickej i estetickej úrovni vďaka novému editoru kombinéz, ktorý ti umožní popustiť uzdu fantázii.

Objav prepracovaný režim kariéry a ponor sa hlbšie do príbehu konkrétnej kategórie motoriek, výrobcu alebo ikonickej trate s maximálnou slobodou rozhodovania. Uži si všetky grafické vylepšenia Unreal Enginu 4 ako sú skvelé vizuálne renderovanie, detailné časticové a svetelné efekty a fotorealistická úroveň prostredia.

  


Foto & Video