RIDE 4

Dátum vydania: 08.10.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 984949 /
Záruka: 2 roky
Si pripravený na dokonalý herný zážitok pre fanúšikov jazdy na dvoch kolesách? RIDE 4 v tebe zapáli súťažného ducha vďaka stovkám motoriek, náročným tratiam a úplne novej úrovni realizmu. RIDE 4 je reálny zážitok!
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE PC
Edícia
54.99 €
Predobjednávka
54.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 08.10.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 08.10.2020
Slovenská Pošta - na adresu 08.10.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
RIDE 4 RIDE 4
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
54.99 €

Podrobné informácie

NOVÝ A VYLEPŠENÝ OBSAH

Vyber si zo 176 oficiálne licencovaných motoriek a pretekaj na 30 tratiach z celého sveta, starostlivo vytvorených s mimoriadnym ohľadom na detail. Od dát CAD po laserové a 3D skenovanie - všetky prvky boli vytvorené tak, aby presne zachytili aj ten najmenší detail a ty si si tak mohol užiť tie najlepšie preteky na dvoch kolesách.

ZVOĽ SI CESTU
Naskoč do úžasného a dynamického dobrodružstva, ktoré sa riadi podľa tvojich rozhodnutí, a vyber si vlastnú cestu z regionálnych súťaží až do profesionálnych líg. Predveď svoje jazdné schopnosti v náročných pretekoch, v skúškach zdatnosti, počas cvičných dní a v obrovskej sade etáp. Dokonca sa môžeš stať oficiálnym testerom tých najslávnejších výrobcov!

STRIEDANIE DŇA A NOCI, DYNAMICKÉ POČASIE A VYTRVALOSTNÉ PRETEKY
RIDE 4 prináša dynamický systém počasia a kompletný cyklus dňa a noci. Uži si preteky v novom svetle a dokáž, že si ten najlepší pretekár za akýchkoľvek podmienok. Úplne prvýkrát tvoju húževnatosť preverí režim "Endurance" s animovanými boxami a dlhými pretekmi: priprav sa čeliť svetu, kde tou najdôležitejšou cestou k úspechu je stratégia!

NEURÁLNA AI
Predstavujeme ti A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent), náš revolučný neurálny systém umelej inteligencie založený na strojovom učení. Pretekaj proti rýchlejším, chytrejším, presnejším pretekárom a súťaž s umelou inteligenciou, ktorá je ľudskejšia ako kedykoľvek predtým!

ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI ÚPRAV
Pretekaj vlastným štýlom! Vyber si z radu oficiálnych značiek oblečenia pre svojho pretekára a prispôsob si motorku esteticky aj mechanicky. Popusť uzdu fantázii a navrhni si vlastnú helmu, kombinézu i vzhľad motorky vďaka nášmu novému grafickému editoru. Až budeš hotový, podeľ sa o svoje výtvory online alebo sa prípadne pozri na tie najlepšie designy od komunity!

ONLINE SÚŤAŽE
Uži si ten najkompletnejší online zážitok pre viacerých hráčov bez lagov vďaka našim dedikovaným serverom.