RPG Maker

Dátum vydania: júl 2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 99220 /
Záruka: 2 roky
Staň sa majstrom vývojárom s RPG Maker MV. So širokým spektrom nástrojov k dispozícii ti nič nebráni vytvoriť prepracované a vzrušujúce videohry priamo v tvojej konzole! Svoje hry môžeš následne zdieľať s ostatnými, aby si aj oni mohli užiť tvoje epické príbehy.
Platforma
Nintendo Switch
Edícia
Standard Edition
56.99 €
Predobjednávka
56.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa júl 2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov júl 2020
Slovenská Pošta - na adresu júl 2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
RPG Maker RPG Maker
Nintendo Switch Fyzická kópia
Predobjednávka
56.99 €

Podrobné informácie


Staň sa majstrom vývojárom s RPG Maker MV. So širokým spektrom nástrojov k dispozícii ti nič nebráni vytvoriť prepracované a vzrušujúce videohry priamo v tvojej konzole! Svoje hry môžeš následne zdieľať s ostatnými, aby si aj oni mohli užiť tvoje epické príbehy. S poslednou verziou RPG Maker softvéru sú možnosti takmer nekonečné. Stovky assetov a nekonečné možnosti ich kombinácií ti umožnia previesť váš vysnívaný príbeh do tej najlepšej videohry!

 
  • Tvoje ďalšie dobrodružstvo práve začína - Vysoká fantasy s rytiermi a drakmi? Moderný príbeh o láske na strednej škole? Spor medzi armádami dobra a zla? Tvojej fantázii nič nestojí v ceste!
  • Vývoj hry ľahko a rýchlo - Rozlúč sa s učením komplikovaného programovacieho jazyka. Tento softvér ti poskytne priamočiary prístup k tvorbe hry od tvorby postáv až po ladenie posledných detailov.
  • Vytvor, zdieľaj, hraj! - Uži si hry, ktoré vytvorili ostatní hráči vďaka zadarmo stiahnuteľnému RPG Maker MV Playeru, ktorý umožňuje zahrať si aj bez nutnosti vlastniť RPG Maker MV.

Foto & Video