Saints Row The Third Remastered

Vyšlo: 22.05.2020 /
Lokalizácia: České titulky /
Kód produktu: 984835 /
Záruka: 2 roky
Saints Row: The Third Remastered ti dáva kontrolu nad Saints na vrchole moci, na mestskom ihrisku, ktoré si môžeš celé zabrať pre seba. Tvoje mesto, tvoja pravidlá. Steelport, pôvodné mesto hriechu bolo remastrované s vylepšenou grafikou a nikdy nevyzeralo tak dobre.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edícia
Standard Edition
34.99 €
34.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Saints Row The Third Remastered Saints Row The Third Remastered
PlayStation 4 Fyzická kópia 34.99 €

Podrobné informácie

Saints Row: The Third Remastered ti dáva kontrolu nad Saints na vrchole moci, na mestskom ihrisku, ktoré si môžeš celé zabrať pre seba. Tvoje mesto, tvoja pravidlá.

Steelport, pôvodné mesto hriechu bolo remastrované s vylepšenou grafikou a nikdy nevyzeralo tak dobre.

Herní vlastnosti:

  • Kompletný remasterovaný balíček - Vďaka vylepšenej grafike, lepšiemu nesvieteniu, prepracovanému prostrediu a vizuálnym efektom, Steelport a Saints zo Third Street ešte nikdy nevyzerali tak dobre.
  • Mesto hriechu - Naruš a zlikvidujte nadvládu Syndicate nad zbraňami, kyber zločinom a kriminálnymi radovánkami. Objav tajomstvo Steelportu, kde je akcia na každom kroku.
  • Zbrane šialeného ničenia - Poraziť nepriateľov je jedna vec. Druhá vec je nepriateľov ponížiť. Vznášadla, autá s ľudskými delovými guľami a šialené kontaktné zbrane, to všetko je súčasťou zábavy.
  • Bláznivé úpravy postáv - Vytvor si tie najbláznivejší postavy, aké si kedy videl, od zašlých celebrít po pirátskych ninjov bez masky. V každom hriešnikovi je svätec. Kým sa staneš ty?
  • Vrátane všetkých DLC - Všetky tri dodatočné balíky misií s viac ako 30 DLC * z pôvodnej verzie.
*Dva balíčky DLC (Bloodsucker Pack a Unlockable Pack) boli z hry odstránené kvôli vyváženiu hrateľnosti na základe spätnej väzby od fanúšikov.

 
Foto & Video