Saints Row The Third The Full Package

Bazár
Kód produktu: P15161 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
14.99 €
14.99 €
Saints Row The Third The Full Package Saints Row The Third The Full Package
PlayStation 3 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

Táto kompletná edícia obsahuje základnú hru, rozšírenia Genkibowl VII, Gangstas In Space, The Trouble With Clones a 30 menších DLC.

Už je to pár rokov, čo Svätí obsadili mesto Stillwater. Z pouličného gangu sa stali celebrity, ktoré majú dokonca vlastnú módnu značku. Svätí sú na vrchole a to si všimli aj iní. A tak sa jedného dňa rozhodli v inej zločineckej organizácii, že koláč je dosť veľký pre všetkých a ukroja si svoj kus.

Keďže Svätí nemajú v úmysle deliť sa so Syndikátom, čaká vás boj o Steelwater. Zoskočte padákom, privolajte mexický zápasnícky gang, používajte bizarné zbrane. Čakajú vás najvýstrednejšie scenáre, aké ste kedy hrali - v meste vypukla totálna vojna. Steelwater je vaše mesto a platia v ňom vaše pravidlá. A ich dodržiavanie si teraz musíte vynútiť.

Vytvorte si panorámu mesta podľa vlastných predstáv, vybavte svoju bandu gangsterskými kostýmami a rozhodujte o živote a smrti obyvateľov. Šialenstvo a zábavu v Steelwater si môžete užiť aj s priateľmi v kooperatívnom režime.