Skull and Bones

Skull & Bones už 16. 2. 2024 vypláva z Ubisoftu smerom k nám. V tejto pirátskej adventúre ťa čakajú bitky, v ktorých rozhodne nechýba ani honba za pokladom. Vyšperkuj si svoju vojnovú loď podľa svojho herného štýlu, zožeň posádku a pusť sa do nevídaných vĺn Indického oceánu. Hru si zahráš na PlayStation 5 alebo Xbox Series X/S.

V príbehu sa ujmeš úlohy začínajúceho pirátskeho kapitána, ktorý odmietol kráľovu milosť a vydáva sa do oceánu s myšlienkou, že už nemá čo stratiť. Zároveň zažiješ strhujúce námorné bitky, ktoré ti do žíl vložia nemalú štipku adrenalínu. Postav si až 12 rôznych lodí s odlišnou rýchlosťou, výdržou a kapacitou, ktoré ťa pri ceste za pokladom ochránia pred neľútostnými nepriateľmi. Používaj celý rad silných zbraní, ako sú delá, mažiare, torpéda a ďalšie, poraz ostatné lode a dobývaj pevnosti.

Slávnym pirátom sa nestaneš len tak, svoju povesť musíš posilňovať a vydobývať ďalšie a ďalšie lode. Pokiaľ sa rozhodneš vykonávať zákazky od dodávateľov, miestnych frakcií a vládcov zločineckého sveta, otvorí sa ti cesta k rozmanitejším zdrojom a novým možnostiam. Čaká ťa tiež pochopenie, ako lode na mori fungujú. Napni plachty a využívaj vietor vo svoj prospech, ktorý bude v tomto svete tvojím jediným kamarátom.

viac menej