Služby a ostatné

Okrem toho, že u nás nájdete rozmanitý výber elektroniky a zodpovedajúceho príslušenstva, postaráme sa aj o to, aby bol pre vás prechod zo starého zariadenia na nové čo najjednoduchšie.

Služby Smarty

Prechod na nový telefón

U nás v Smarty Store poskytujeme službu prehrania kontaktov a SMS z vášho starého telefónu na nové zariadenie. Používame certifikované zariadenie WhiteBox, ktoré umožňuje široké spektrum úkonov na kopírovanie a zálohovanie dát. Tento systém dokonale rešpektuje vaše súkromie, všetky dáta zostávajú iba vo vašom starom a novom zariadení, nikde inde.Zastavte sa na našom zákazníckom centre Smarty Store na Prahe 1, kde sa o všetko postará školený personál.V niektorých prípadoch sa bohužiaľ môže stať, že váš telefón nebude prehranie kontaktov podporovať. Toto sa stáva predovšetkým pri starších typoch telefónov. V takom prípade vám bude vrátená celá čiastka uhradená za túto službu.Pre využitie tejto služby musí byť váš smartfón plne funkčný.

Prineste staré zariadenie Apple

Máte starý iPhone, iPad alebo Mac, ktorý nepoužívate? Prineste ho k nám na predajňu. Zariadenie prezrieme a potom zaň ponúkneme tú najlepšiu možnú cenu. Preberieme navyše všetky záruky a garancie a peniaze vám vyplatíme v hotovosti. Pokiaľ si u nás zároveň vyberiete nový model, výkupnou cenou starého ponížime hodnotu nového prístroja.

Ostatné

V tomto oddiele nájdete výrobky, ktoré sa postarajú o vnútorné aj vonkajšie prostredie vášho zariadenia. Zoženiete tu operačné systémy pre svoje notebooky, antivírusové programy či navigačný softvér. Zároveň si môžete vybrať medzi mnohými čistiacimi prípravkami a handričkami, ktoré udržia displej a celú konštrukciu počítača čisté.

viac menej