Sonic Boom: Fire & Ice

Bazár
Kód produktu: P44948 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Nintendo 3DS
34.99 €
34.99 €
Sonic Boom: Fire & Ice Sonic Boom: Fire & Ice
Nintendo 3DS Fyzická kópia 34.99 €

Podrobné informácie

Ikonická „modrá škvrna“ Sonic the Hedgehog si znovu zazávodí v Sonic Boom: Fire & Ice, ktorá prinesie viac dobrodružstva, rýchlosti, objavovania a úplne nové herné prvky ohňa a ľadu. Taktiež sa môžete tešiť na triumfálny návrat Sonica, Tailsa, Knucklesa, Amy alebo Sticksa. Vyvinutá štúdiom Sanzaru Games Inc., Sonic Boom: Fire & Ice je hra pre jedného hráča s množstvom kolaboratívnych herných prvkov, ktoré obsahuje kľúčové postavy, udalosti a históriu Sonic Boom univerza. Sonic a jeho kamaráti sa opäť ocitnú v známom prostredí a vydajú sa na celkom novú výpravu za porazením Dr. Eggmana a taktiež nového nepriateľa D-Fekta. Dobrodružstvo ich zavedie do známych aj neznámych lokácii, kde budú závodiť, objavovať a predovšetkým chrániť svoj svet.

Hra ponúka:

  • Sonic Boom: Fire & Ice pridáva do hry nové prvky ohňa a ľadu, ktoré odomykajú nové schopnosti použiteľné pri špeciálnych útokoch a interakciách s prostredím. Hra taktiež umožňuje hráčom vybrať si, či prebehnú celú mapu na najvyššiu rýchlosť, alebo radšej zvolia podrobnejší prieskum a riešenie hlavolamov.
  • Novinkou v sérii je Bot Racing, prídavná multiplayerová hra prepojená s herným príbehom. Bot Racing je rozšírenie Sonic Boom: Ice & Fire, ktoré sa plne sústredí na rýchlosť a závodenie, kde budú môcť hráči odomknúť tématické Boty a vyzvať s nimi priateľov k závodu na rýchlostnej dráhe.
  • Sonic the Hedgehog se poprvý krát objavil ako videoherná postavička v júni 1991 a okamžite sa stal ikonou pre celú generáciu hráčov. Známy pre svoju rýchlosť a cool chovanie, stal sa v priebehu nasledujúcich rokov pravým globálnym fenoménom s viac než 140 miliónmi celosvetovo predaných hier. Ikonická modrá šmuha spoločnosti SEGA, sa taktiež stretol s neuveriteľným úspechom v oblasti licencovaných produktov ako hračký, oblečenie, komiksy, či animácie.