Space Hulk: DeathWing - Enhanced Edition

Bazár
Kód produktu: P44035 /
Záruka: 2 roky
Space Hulk: Deathwing je nová hra štúdia Streum On, ktorá vás v úlohe člena elitnej jednotky Deathwing zavedie do útrob obrieho vesmírneho plavidla Space Hulk. Táto FPS zasadená vo Warhammer 40K universu vychádza z rovnomennej stolnej hry a pobeží na Unreal Engine 4.
Platforma
PlayStation 4
11.99 €
11.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Space Hulk: DeathWing - Enhanced Edition Space Hulk: DeathWing - Enhanced Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia 11.99 €

Podrobné informácie

 

Deathwing

 

Space Hulk: Deathwing je nová hra štúdia Streum On, ktorá vás v úlohe člena elitnej jednotky Deathwing zavedie do útrob obrieho vesmírneho plavidla Space Hulk. Táto FPS zasadená vo Warhammer 40K universu vychádza z rovnomennej stolnej hry a pobeží na Unreal Engine 4. Hráči sa budú musieť prebojovať klaustrofobickými tunelmi plnými Genestealers, aby získali nové schopnosti a výbavu. Plnením úloh a bojom takisto získate Fervor Points, ktoré potom budete môcť investovať do štyroch talentových stromov, vďaka čomu si potom odemknete nové možnosti.

HERNÝ OBSAH:

  • Zahraj si za vesmírneho mariňáka Terminátora.
  • Uprav si každú triedu v kampani i v hre pre viacerých hráčov a odomkni si ničivé zbrane rozšíreného arzenálu, ktorý nájdeš exkluzívne v Enhanced Edition.
  • Ponor sa do Space Hulku a preži zúfalý boj proti Genestealers, vrátane novým a ešte nebezpečnejším nepriateľom.
  • Špeciálnu misiu prinášajúcu nekonečnú znovu-hrateľnosť do režimov pre jedného aj viacerých hráčov, s náhodne generovanými úlohami a nepriateľmi.


Foto & Video