Splatoon

Bazár
Kód produktu: P43252 /
Záruka: 2 roky
Platforma
19.99 €
19.99 €
Splatoon Splatoon
Fyzická kópia 19.99 €

Podrobné informácie

Porazte svojich nepriateľov a označkujte vaše územie atramentom, v novej akčnej strieľačke Splatoon z pohľadu tretej osoby od spoločnosti Nintendo pre konzolu Wii U. Vyzvite vašich priateľov na chaotické súboje dvoch štvorčlenných družstiev, ktorých cieľom je vyznačiť svojou farbou čo najväčšiu časť mapy a rozšíriť tak svoje územie, to všetko počas prestreliek s nepriateľským týmom a využívania schopností doslova sa ponoriť do prefarbených plôch. Toto je jednoducho pestrofarebná a chaotická strielačka – exkluzívne na Wii U.

Hra ponúka:

  • Zoskupte sa a postavte sa ostatným tímom v akciou pretekajúcich bitkách s cieľom pokryť atramnetom čo najväčšiu časť herných máp. Postriekajte steny abyste sa tak dostali do inak ťažko prístupných oblastí.
  • Pokrývaním väčšieho teritória odomykáte silnejšie super zbrane, ktoré môžete použiť k útoku na vašich súperov alebo k získaniu ešte väčšieho územia.
  • Správna stratégia je rozhodujúca. Porazení súperi sa rozprsknú v explózii farby, ktorá zaberie viac území pre váš tím. Rozhodujte sa ale múdro: Pokiaľ príliš zameriate na zneškodňovanie nepriateľov, môžete pomerne hneď zistiť, že na vašom území súperi zatiaľ pekne vymaľovali.
  • Jediným stlačením tlačítka sa môžete premeniť a ponoriť do mora atramentu, čím sa ukryjete pred nepriateľmi, výrazne zrýchlite svoj pohyb a naviac ešte doplníte zásoby farby.
  • Vyberte si z rôznych možností ovládania na Wii U GamePade, zahŕňajúcich napríklad vstavaný gyroskop, ktorý môžete využiť k lepšiemu miereniu a rozhliadaniu sa po okolí.
  • Zapojte sa do napínavých online bitiek dvoch štorčlenných tímov.


Foto & Video