Star Wars: Battlefront 2

Star Wars: Battlefront 2

Dátum vydania: 10. 11. 2018 

Originálna trilógia, prequel a nová éra sa stretávajú, aby spoločne priniesli rozšírený multiplayerový zážitok vo vesmírnych galaktických bojoch. Hraj za ikonických hrdinov a využi rozličné schopnosti na bojisku – alebo sa ponor do vzrušujúcej kampane pre jedného hráča. Cesta tvojho hrdinu vo svete Star Wars práve započala!

Základná hra

Staň sa Iden Versio, veliteľkou skupiny Inferno - špeciálnych jednotiek Impéria, schopných zasadiť smrtiace údery ako na zemi, tak aj vo vesmíre. Na svojej tridsaťročnej ceste plnej zrady a pomsty stretneš množstvo známych postáv. Pripoj sa až k 40 hráčom a uži si masové multiplayerová boje v autentických lokalitách, ktoré pripomínajú všetky éry Star Wars. Uži si rozličný systém tried za pešiaka a pilotuj pozemné, alebo vzdušné vozidlá. Hraj za ikonické charaktery, z ktorých má každý vlastné schopnosti, s ktorými zvrátiš priebeh náročných bojov.

 

Elite Trooper Deluxe edícia

Deluxe edícia ti následne ponúkne množstvo herných bonusov, ktoré sa ti vo vojne o galaxiu budú určite hodiť. Hlavným lákadlom sú predovšetkým balíčky pre všetky 4 základné triedy a 3 dňový predbežný prístup do hry. Takže sa stihneš poriadne naexpiť ešte skôr, než hru ostatní hráči stihnú ešte len zapnúť.

Balenie obsahuje:

  • Trojdňový predbežný prístup k hre Star Wars Battlefront II
  • Elite Officer Upgrade Pack (obsahuje modifikáciu Blurrg-1120 a enhanced grip a epickú schopnosť Battle Command)
  • Elite Heavy Upgrade Pack (obsahuje FWMB-10 Megablaster +  modifikáciu hlavne a epickú schopnosť Personal Shield)
  • Armored Assault Upgrade Pack (obsahuje CR-2 + modifikáciu spúšte a epickú schopnosť Grenade)
  • Master Specialist Upgrade Pack (obsahuje A280-CFE + modifikáciu mieridla a epickú schopnosť Laser Trip Mine)

PlayStation 4 Konzoly

Pozri taktiež na tematické konzoly PlayStation 4 Slim a Pro v exkluzívnom dizajne a zaobstaraj si do domácnosti dôkaz svojej obľuby k legendárnej ságe Star Wars. S ornamentami a logami i na samotných ovládačoch. V balení sa samozrejme nachádza aj samotná hra.