Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition

Dátum vydania: 15.11.2019 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 92112 /
Záruka: 2 roky
Galaktické dobrodružstvo pokračuje v hre Star Wars Jedi: Fallen Order, novej akčnej adventúre z tretej osoby z dielne Respawn Entertainment. Táto hra s dôrazom na rozprávanie, ťa posadí do úlohy padawana rádu Jedi, ktorý len tak tak unikne čistke Príkazu 66, pričom hra nadväzuje na udalosti z Epizódy 3: Pomsta Sithov.
Vychádza 15.11.2019
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edícia
Deluxe edition
69.99 €
Predobjednávka
Ako a kedy ti dodáme tovar
GLS Predobjednávka
Slovenská Pošta - na adresu Predobjednávka
Zásielkovňa Predobjednávka
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition
Xbox ONE Fyzická kópia
Predobjednávka
69.99 €

Podrobné informácie


Deluxe edícia obsahuje:

  • Bonus Director's Cut - obsah zo zákulisia vývoja
  • Jedinečné kozmetické predmety


Star Wars Fallen Order

Galaktické dobrodružstvo pokračuje v hre Star Wars Jedi: Fallen Order, novej akčnej adventúre z tretej osoby z dielne Respawn Entertainment. Táto hra s dôrazom na rozprávanie, ťa posadí do úlohy padawana rádu Jedi, ktorý len tak tak unikne čistke Príkazu 66, pričom hra nadväzuje na udalosti z Epizódy 3: Pomsta Sithov. Tvojou úlohou bude znova postaviť na nohy rád rytierov Jedi a aby si to mohol zvládnuť, musíš pozbierať všetky čriepky svoje pamäti, dokončiť tréning, získať nové schopnosti Sily a naučiť sa vládnuť svetelným mečom.

To všetko, zatiaľ čo sa budeš skrývať pred inkvizíciou Impéria. V rámci hry budeš nielen šermovať a používať Silu, ale takisto aj premýšľať strategicky a využívať svoj tréning k tomu, aby bolo možné prekonať všetky nástrahy a tajomstvá, ktoré sa ti postavia do cesty. Fanúšikovia ságy Star Wars určite spoznajú ikonické lokácie, zbrane, vybavenie a nepriateľov. Čakajú na teba rozličné charaktery, stvorenia, droidi a ďalšie postavy, ktoré sa v rámci Star Wars objavujú vôbec prvýkrát.

HERNÝ OBSAH:

  • Atmosférické súboje - Star Wars Jedi: Fallen Order prináša doteraz najviac prepracovaný súbojový systém - budeš môcť útočiť, kryť sa, uhýbať a používať Silu k smrteľným kombám. Intuitívny a príjemne sa používajúci systém vyžaduje tréning k pochopeniu drobných detailov, vďaka ktorým sa staneš majstrovským rytierom Jedi.
  • Začína príbeh nového rytiera Jedi – Na úteku pred Impériom sa pokúsiš dokončiť svoj výcvik. Za pomoci skúseného rytiera Jedi a odvážneho droida musíš uniknúť pred machináciami Impéria, v tomto na rozprávaní príbehu postavenom zážitku. Objav rozličné výzvy zamerané na boj, preskúmavaj lokácie a rieš hádanky.
  • Galaxia ťa očakáva – Prastaré lesy, opustená džungla a unikátny svet - to všetko preskúmaš s úplnou slobodou pohybu. Odomkni si nové schopnosti, sily a príležitosti, akými sa popasuješ s terénom i súbojmi. Budeš sa však musieť pohybovať rýchlejšie, pretože na každom kroku ťa bude prenasledovať Impérium, snažiace sa vyhladiť všetky zvyšky rádu Jedi.

  


Foto & Video