Star Wars Outlaws

Zaži univerzum Star Wars v trochu inej perspektíve. Star Wars Outlaws je open-world akčná adventúra, ktorá rozpráva príbeh mladej zlodejky Kay Vess. Proži zaručené dobrodružstvo v hre plnej zvratov. Chceš sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní.

Dej plný dobrodružstva

Zahraj si za Kay Vess, najhľadanejšiu osobu vo vesmíre kvôli potýčkam s galaktickým podsvetím, a podnikni množstvo najrôznejších misií vrátane strieľania, zakrádania a preskúmavania otvoreného sveta na každej planéte. Na prieskum medzi planétami a galaxiou ti bude k dispozícii vesmírna loď, ktorú budeš sám ovládať. Na tvojej ceste ti bude asistovať verný spoločník a roztomilý maznáčik Nix, ktorému budeš môcť zadať jednoduché úlohy ako útok na konkrétny cieľ, odlákanie nepriateľov, donesenie predmetov na určité miesto a ďalšie. Dej sa odohráva v období vojny medzi galaktickým impériom a Alianciou rebelov.

Star Wars Outlaws ponúka odlišné planéty

V hre sa tiež môžeš tešiť na známych aj úplne nové lokácie, ktoré sa vo filme ani v predchádzajúcich tituloch ešte neobjavili. Každá planéta ponúka nové výzvy a dobrodružstvá. Vydaj sa na riskantné misie, infiltruj tajné miesta a prekabát nepriateľov. Skrátka prevráť každú situáciu vo svoj prospech.

  • Hra vychádza na PlayStation 5, Xbox Series a PC.

viac menej