Teenage Mutant Ninja Turtles (2016)

Bazár
Kód produktu: P48493 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 4
24.99 €
24.99 €
Teenage Mutant Ninja Turtles (2016) Teenage Mutant Ninja Turtles (2016)
PlayStation 4 Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informácie

TMNT


Rafaelo, Donatello, Michelangelo, Leonardo. Štyria korytnačí súrodenci, ktorých kdosi odhodil do kanálu, a vďaka rádioaktívnemu odpadu tam boli premenení v humanoidné stvorenia. Za asistencie svojho majstra - potkanieho mudrca Splintera stali veľkými znalcami bojového umenia. Každý z nich disponuje osobitým prístupom k boju, na ktorom sa odráža aj ich charakter.

Rafaelo je skôr tichým bratom, avšak pomocou svojich dvoch dýk vie zasadiť nepriateľom devastujúce poškodenia. Donatello je technickým guru, ktorý trávi veľa času so všemožnými vynálezmi. V boji následne vyniká výborným ovládaním svojej palice a zároveň dokáže svojich bratov liečiť vyhadzovaním kúskov pizze do ich blízkosti. Michelangelo - vtipálek skupiny a zároveň majsterspíše tichým bratrem, za pomocí svých dvou dýk sai zasadí nepřátelům devastující poškození. Donatello je technickým guru, který hodně času tráví se všemožnými udělátky. V boji posléze vyniká výtečným ovládáním své hole a zároveň dokáže své bratry léčit vyhazováním kousků pizzy do jejich blízkosti. Michelangelo – vtipálek skupiny a zároveň majster boja s nunchukmi a nakoniec Leonardo - vedúci tímu a veľký puntičkár. Dve katany v ruke a veľká odhodlanosť v splnení úloh z neho robia ideálneho vodcu našich korytnačích hrdinov.

Bojujte po boku svojich bratov v kooperatívnej príbehovej kampani, ktorá vás zavedie do mnohých oblastí, známych z pôvodného seriálu. Prebite sa New Yorkom a zmarte pokus Trhača a Kranga na ovládnutie celého mesta a následne aj sveta. Využívajte svojich spoločných síl a naučte sa silné kombá, s pomocou ktorých váš milovaný Manhattan ľahko ubrániť.

Vlastnosti hry:
  • Kooperatívny mód aý pre 4 hráčov4 hráče
  • Bojovka zo starej školy z množstvom úrovní
  • Boje proti klasickým nepriateľom vrátane Bebopa a Rocksteadyho
  • Vizuálne nádherné a rýchle boje v štýle PlatinumGames, tvorcov hitov ako Bayonetta, či Metal Gear Rising: Revengeance
  • Originálny príbeh z pera pôvodného autora komiksu Toma Waltza