The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope) - Limited Edition

Dátum vydania: 30.10.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 985492 /
Záruka: 2 roky
The Dark Pictures Anthology je séria samostatných hororových hier so silným príbehom s bohatým vetvením. Každá z hier prináša úplne nový príbeh, prostredie, nové postavy a 2 módy pre viacerých hráčov. Každá hra v rámci série je rozprávaná z perspektívy kurátora, pozorovateľa zaznamenávajúceho príbehy života a smrti.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edícia
Limited Edition
49.99 €
Predobjednávka
49.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 30.10.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 30.10.2020
Slovenská Pošta - na adresu 30.10.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope) - Limited Edition The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope) - Limited Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
49.99 €

Podrobné informácie

Limitovaná edícia obsahuje:

  • 2 plné hry zo série The Dark Pictures Anthology: Little Hope & Man of Medan
  • Látková mapa herného sveta Dark Pictures
  • 2 exkluzívne zberateľské spony
  • Steelcase so 4 slotmi na herné disky

Man of Medan

THE DARK PICTURES - MAN OF MEDAN

Man of Medan predstavuje prvý titul z hernej hororovej zbierky The Dark Pictures Anthology od štúdia Supermassive Games, kde sa štyria mladí Američania vydávajú na dobrodružnú plavbu za potápaním s cieľom nájsť legendami opradený vrak lode z druhej svetovej vojny.

Jedinečné postavy Spoznaj zaujímavú partiuRovnako ako v Until Dawn budeš môcť spoznať rozličnú partiu s jedinečným charakterom. Pod vodu Hurá pod voduNasaď si potápačskú výbavu a vydaj sa preskúmať lodný vrak. Mrazivý horor Prekonaj svoj strachUži si poriadne mrazivý horor v nových kulisách.
Tři možnosti hraní

Tri možnosti, ako hrať

Okrem klasického módu pre jedného hráča si celý príbeh môžeš prejsť aj v kooperatívnom móde pre až 4 hráčov naraz, keď každý ovláda jeden z charakterov. Taktiež dostaneš k dispozícii aj režim zdieľaného príbehu, v ktorom každý z vás hrá na svojom zariadení, ale voľby majú vplyv na obidvoch.

Atmosféra južného Pacifiku

Ak máš morskú chorobu, bude pre teba Man of Medan ešte strašlivejším zážitkom. Uprostred šíreho oceánu sa nachádza opustená loď, na ktorej sa preháňajú duše zosnulých. Práve sem sa vydáš odhaliť tajomstvo vraku, ktoré ťa urobí buď boháčom, alebo mŕtvolou v prípade, že zlyháš vo svojich rozhodnutiach.

Pacifik

Foto & Video