The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Bazár
Kód produktu: P85190 /
Záruka: 2 roky
Hra Skyrim VR obsahuje remástrovanú legendárnu hru The Elder Scrolls V: Skyrim z roku 2011 a všetky oficiálne rozšírenia - Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.
Platforma
PlayStation 4
24.99 €
24.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
The Elder Scrolls V: Skyrim VR The Elder Scrolls V: Skyrim VR
PlayStation 4 Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informácie

 


Hra Skyrim VR obsahuje remástrovanú legendárnu hru The Elder Scrolls V: Skyrim z roku 2011 a všetky oficiálne rozšírenia - Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

 

Skyrim VR

RÍŠA TAMRIEL JE V OHROZENÍ
Najvyšší kráľ Skyrimu bol zavraždený. Aliancia chce získať trón pre seba. Uprostred tohto konfliktu je prebudené nebezpečné staroveké zlo. Draky, dlhé stratené vo svete Elder Scrolls, sa vrátili na Tamriel. Budúcnosť Skyrimu a ríše visí na vlásku. Ríša čaká na drakozrodeného. Hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu, ktorý ako jediný dokáže drakov zastaviť.

SLOBODA VOĽBY
Skyrim prináša otvorený fantasy svet. Hra posúva hrateľnosť a technológie virtuálneho sveta do nových výšin. Hrajte za akýkoľvek typ postavy, aký si len dokážete predstaviť. Rovnako tak môžete robiť čo chcete. Legendárna sloboda voľby a dobrodružstvá zo sveta The Elder Scrolls nikdy neboli tak jedinečné.

BOJUJTE S DRAKMI
Vyberte si zo stovky zbraní, kúziel a schopností. Nový systém postavy umožňuje hrať, ako len chcete. Vaše schopnosti sa zlepšujú podľa toho, čo robíte. Bojujte s prastarými drakmi, akých ste ešte nikdy nevideli. Ako Dragonborn odhaľte ich tajomstvá a získajte ich silu iba pre seba.

 

 

  

HERNÝ OBSAH:

  • Uži si toto epické RPG a túlaj sa voľne po rozsiahlom fantasy svete.
  • Špeciálne upravená verzia pre VR – voľne pohybuj hlavou a dostaň sa priamo do novej reality, z ktorej sa ti nebude chcieť späť do našej všednosti.
  • Získaj všetok dodatočný obsah k hre - datadisky Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

 


Foto & Video