The Persistence

Dátum vydania: 04.09.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 984960 /
Záruka: 2 roky
Ako jediný preživší neúspešnej prieskumnej misie v hlbokom vesmíre, musíš nájsť spôsob, ako zdolať svojich zmutovaných kolegov z bývalej posádky.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE Nintendo Switch
Edícia
Standard Edition
26.99 €
Predobjednávka
26.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 04.09.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 04.09.2020
Slovenská Pošta - na adresu 04.09.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
The Persistence The Persistence
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
26.99 €

Podrobné informácie

The Persistence VR

Ako jediný preživší neúspešnej prieskumnej misie v hlbokom vesmíre, musíš nájsť spôsob, ako zdolať svojich zmutovaných kolegov z bývalej posádky.

Po nehode s temnou hmotou uviazne kolonizačná loď triedy eon. Celá posádka zmutuje do vražedných a strašných monštier. Ak budeš chcieť opraviť rútiacu sa loď a vykonať skok späť k Zemi, budeš sa musieť zakrádať alebo bojovať hordami nepriateľov.

 


HERNÝ OBSAH:

  • Premenlivé prostredie - Samo-konfigurovateľná makroštruktúra vytlačená vo vnútri asteroidu 19-Fortuna dokáže úplne ľubovoľne meniť usporiadanie lode Stálosť - a presne to sa vďaka zlyhaniu systému stane. Pri každej tvojej smrti či teleportovaním medzi palubami sa rozvrhnutie lode zmení. V každom živote tak hráš inú hru, s inými nepriateľmi, predmetmi a vylepšeniami, ktoré môžeš nájsť a využiť.
  • Jedinečná zápletka v hre pre viacerých hráčov - Tvoji priatelia ti môžu pomôcť, ak sa k hre pripoja pomocou telefónu či tabletu a nabúrajú sa do Solex - strojného systému lode. Akonáhle sa hráči pripoja, získajú značnú kontrolu nad hrou, vrátane schopnosti prilákať nepriateľov, otvárať dvere a deaktivovať pasce. Pomáhaním môžu systém Solex vylepšiť a sprístupniť ešte ďalšie schopnosti, napríklad zmrazenie nepriateľov. Ale pozor: Hráč s tabletom môže tiež dostať odmenu keď zomrieš a vzhľadom k schopnosti vytvárať nových protivníkov a vysielať ich do útoku musíš starostlivo zvažovať, komu veriť.

Foto & Video