Warhammer 40,000: Mechanicus

Dátum vydania: 17.07.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 984933 /
Záruka: 2 roky
Prevezmi kontrolu nad jednou z technologicky najvyspelejších armád v Impériu - The Adeptus Mechanicus v taktickej hre Warhammer 40,000: Mechanicus. Budeš viesť výpravu na objavenej planéte Silvu Tenebril. Spravuj zdroje, objavuj dávno zabudnuté technológie, plánuj taktické operácie pomocou technológie Noosphere a ovládaj svoje kňaza pri každom pohybe.
Platforma
PC
PC PlayStation 4 Xbox ONE Nintendo Switch
Edícia
Standard Edition
34.99 €
Predobjednávka
34.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 17.07.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 17.07.2020
Slovenská Pošta - na adresu 17.07.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Warhammer 40,000: Mechanicus Warhammer 40,000: Mechanicus
PC Fyzická kópia
Predobjednávka
34.99 €

Podrobné informácie

Prevezmi kontrolu nad jednou z technologicky najvyspelejších armád v Impériu - The Adeptus Mechanicus v taktickej hre Warhammer 40,000: Mechanicus. Budeš viesť výpravu na objavenej planéte Silvu Tenebril. Spravuj zdroje, objavuj dávno zabudnuté technológie, plánuj taktické operácie pomocou technológie Noosphere a ovládaj svoje kňaza pri každom pohybe.HERNÝ OBSAH:

  • Vylepšuj a vytváraj – Pri zostavovaní kohorty vylepšuj svojich kňazov zbraňami, podpornými predmetmi a ďalšími mechanickými doplnkami. Prispôsob disciplíny svojho tímu výberom z niekoľkých tried postáv a vytvor tím pre každý štýl hry.
  • Unikátny taktický boj – Zapoj sa do nesmierne strategického boja, ktorý preverí tvoje schopnosti. Získaj prístup k najmocnejším zbraniam a neúnavne útoč na svojho nepriateľa bez prestávky.
  • Pôsobivý príbeh – Každá postava má svoju vlastnú osobnosť a charakter. Zaži napätie pomocou jedinečných vizuálnych efektov a špičkového zvuku.
  • Ťažké rozhodnutia – Urob ťažké rozhodnutia, ktorá určia tvoju budúcnosť a zaisti tak alternatívne zakončenie pre skutočne jedinečnú hru. Buď však obozretný, čím viac budeš preskúmavať každú hrobku, tým väčšie získaš odmeny, ale tiež sa budeš musieť postaviť čím ďalej tým väčším hrozbám.