Warriors Orochi 4

Výpredaj
Vyšlo: 19.10.2018 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 90008 /
Záruka: 2 roky
-50%
Warriors Orochi 4
Potom, čo hrdinovia z japonského obdobia bojujúcich štátov a čínskej éry troch kráľovstiev spoločnými silami porazili zradného Orochiho, tešia sa na zaslúžený návrat domov. Ocitajú sa však v paralelnom svete, v ktorom sa ich rodné prostredia prelínajú v jedno.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
14.99 €
14.99 €
29.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Warriors Orochi 4 Warriors Orochi 4
Xbox ONE Fyzická kópia 29.99 € 14.99 €

Podrobné informácie

 

Potom, čo hrdinovia z japonského obdobia bojujúcich štátov a čínskej éry troch kráľovstiev spoločnými silami porazili zradného Orochiho, tešia sa na zaslúžený návrat domov. Ocitajú sa však v paralelnom svete, v ktorom sa ich rodné prostredia prelínajú v jedno. Ak sa chcú konečne vrátiť do čias a miest, do ktorých patria, nezostáva im ako odhaliť tajomstvo týchto pokrivených krajín. Pri svojom pátraní zisťujú, že aby dosiahli vytúžený cieľ, musia najprv nájsť osem náramkov Uroboros. Niektorí z nich však zároveň odhalia aj to, akú mocnú silu tieto náramky skrývajú a rozhodnú sa využiť ich k vlastnému prospechu.