World of Final Fantasy

Bazár
Kód produktu: P50112 /
Záruka: 2 roky
Vydajte sa na dobrodružstvo vo svete Final Fantasy! Vďaka štylizovanému vizuálu pre všetkých mladých (či už vekom, alebo srdcom), hráči budú zbierať, vylepšovať a <strong>bojovať proti ikonickým príšerám.
Platforma
PlayStation 4
8.99 €
8.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
World of Final Fantasy World of Final Fantasy
PlayStation 4 Fyzická kópia 8.99 €

Podrobné informácie

Vydajte sa na dobrodružstvo vo svete Final Fantasy! Vďaka štylizovanému vizuálu pre všetkých mladých (či už vekom, alebo srdcom), hráči budú zbierať, vylepšovať a bojovať proti ikonickým príšerám (ako je napríklad Behemoth), ktoré budú dávať na seba a vytvárať strategické veže z príšer. Obľúbené postavy opäť prichádzajú k životu v tomto farebnom svete, ktorý budú môcť preskúmať aj tí najmladší z hrdinov.

Následne budete hrať za súrodencov Reynn a Lann, ktorý stratili pamäť a boli prenesení do sveta Final Fantasy, v ktorom sa učia poznávať nových kamarátov a bojovať proti zlu. Zaujímavosťou je prítomnosť dvoch svetov – veľkého „Jiant“ a malého „Lilikin“, medzi ktorými bude možné prechádzať a plniť úlohy iba pri jednej z dvoch veľkostí, vďaka čomu hra prinesie zaujímavé sitácie.

 

Foto & Video