WRC 5

Bazár
Kód produktu: P45945 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
24.99 €
24.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
WRC 5 WRC 5
Xbox ONE Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informácie

Nová, eSports edícia obsahuje hru WRC 5 s oboma DLC, ktoré spolu pridávajú do hry 13 nových špeciálnych tratí a 3 exkluzívne "WRC Concept Car" polepy. Táto edícia obsahuje plný prístup k eSports WRC Championship - online multiplayerovému turnaju, v ktorom môžete súťažit s tými najlepšími hráčmi na svete!

WRC prichádza v piatom pokračovaní. Očakávať môžeme nielen úplne nový režim kariéry, ale aj vylepšenú grafiku a nové efekty počasia. WRC 5 je licencovaný produkt, takže si môžete vybrať svojho obľúbeného vodiča i vozidlo z oficiálnych rebríčkov roku 2014 z triedy WRC, WRC 2, WRC 3. Vžite se do role skutočného vodiča rally! Maximálna úroveň realizmu je dosiahnutá vďaka vylepšenému ovládaniu a fyzike vozidiel, vylepšenému prostrediu na všetkých okruhoch (napríklad stromy, kamene, diváci), vďaka novej kamere a predelovým videám. Skutočné rozdelenie tried WRC, autentická štruktúra rally, rôzne svetelné podmienky, 3D depá a pódium pre víťazov presvedčivo odrážajú drsný a vzrušující svet rally. Po prvýkrát v histórii tejto značky prechádza vývoj na štúdio Kylotonn.

Hra ponúka:

  • Herný režim - Rally pre jedného hráča, Svetový šampionát, Kariéru, Offline hru viac hráčov, Online hra viac hráčov.
  • Vytvorte si svojho virtuálneho vodiča.
  • Získajte reputáciu za vyhrané preteky, oficiálne rally a vedľajšie udalosti, alebo za zdolanie pretekárskej úlohy vášho tímu.
  • Na základe vášho výkonu môžete získať ponuky a zmluvy od skutočných tímov z vyšších kategórií až po triedu WRC.
  • Získajte pre svoje vozidlo sponzorov.
  • Hrajte na úplne novom grafickom engine, ktorý ponúka úplne nový a unikátny zážitok.


Foto & Video