WWE 2K16

Bazár
Kód produktu: P44893 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
8.99 €
8.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
WWE 2K16 WWE 2K16
Xbox ONE Fyzická kópia 8.99 €

Podrobné informácie

WWE 2K16 pokračovanie série zápasov WWE.

Pripravte sa na prepracovanejšie grafické efekty, ako sú viditeľné pohyby svalov, pot, oblečenie a fyzické reakcie protivníkov na ring a na rany, ktoré utŕžite. WWE séria sa posúva každým rokom a tak ani WWE 2K16 nezaostáva pozadu.

Hra Vám umožní hrať za celú radu zápasníkov a k tomu všetkému pridá aj ich špeciálne pohyby.Hra ponúka:

  • Skočte do ringu a rozpútajte peklo! Neochvejný kráľ wrestlingových hier sa vracia s najväčšou náložou obsahu vo WWE histórii. Nájdete tu šampionát WWE, NXT Superstars, Divas a Legends.
  • Hrajte WWE 2K3:16 Showcase a prežite legendárnu kariéru Stone Cold Steve Austina alebo si vybudujte vlastnú cestu do siene slávy v MyCareer režime. Bude to stáť za to, pretože autentickejšiu a obsiahlejšiu WWE hru len tak nenájdete.
  • Nový režim Utilise Creation Suite, v ktorom si môžete vytvoriť vlastné WWE univerzum. Máte možnosť vytvoriť, upravovať a súťažiť s unikátnymi superhviezdami, v rôznych arénach, show a šampionátoch.
  • Vytvorte si vlastnú legendu v kariérnom móde. behom stúpania na rebríčkoch z NXT do WWE budete robiť zásadné rozhodnutia a raz sa možno dostanete do siene slávy. Trénujte, súťažte s ostatnými, robte rozhovory, otravujte súperov a vytvorte si ultimátny tag team.


Foto & Video