Xbox Game Pass Ultimate - predplatné 1 mesiac (digitálna verzia)

Kód produktu: D52800 /
Záruka: 2 roky
Všetky výhody členstva Xbox Live Gold plus viac ako 100 skvelých hier pre konzole a PC za 12,99 € mesačne. Neustále pribúdajú ďalšie hry, a preto môžete stále hrať niečo nové. Stiahnite si a hrajte nové hry hneď v deň vydania ako napríklad Gears 5 a kritikou vysoko hodnotené nezávislé tituly ako Wargroove a Human Fall Glat – plus nedávne hity ako Metro Exodus a Monster Hunter: World.
Ihneď na stiahnutie
12.99 €
Xbox Game Pass Ultimate - predplatné 1 mesiac (digitálna verzia) Xbox Game Pass Ultimate - predplatné 1 mesiac (digitálna verzia)
Xbox ONE Digitálna distribúcia
Ihneď na stiahnutie
12.99 €

Podrobné informácie


Nákup členstva Xbox Game Pass Ultimate automaticky upgraduje tvoje existujúce členstvo Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass na členstvo Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox Game Pass Ultimate


Všetky výhody členstva Xbox Live Gold plus viac ako 100 skvelých hier pre konzole a PC za 12,99 € mesačne. Neustále pribúdajú ďalšie hry, a preto môžete stále hrať niečo nové. Stiahnite si a hrajte nové hry hneď v deň vydania ako napríklad Gears 5 a kritikou vysoko hodnotené nezávislé tituly ako Wargroove a Human Fall Glat – plus nedávne hity ako Metro Exodus a Monster Hunter: World. Môžete si vybrať zo širokej škály hier všetkých žánrov – každý si nájde to svoje. Využívajte exkluzívne členské akcie a zľavy. Hrajte s priateľmi v najpokročilejšej sieti pre hranie viac hráčov a objavte svoju budúcu obľúbenú hru.

Viacej o službe Game Pass.

 


 

HLAVNÉ VLASTNOSTI:

  • Obsahuje Xbox Live Gold a viac ako 100 skvelých hier pre konzole a PC za 12,99 €.
  • Hrajte spoločne s priateľmi v najpokročilejšej sieti pre hranie viac hráčov.
  • Ďalšie hry neustále pribúdajú, a preto môžete stále hrať niečo nové.
  • Stiahnite si a hrajte nové hry hneď v deň vydania ako napríklad Gears 5 a kritikou vysoko hodnotené nezávislé tituly – plus nedávne hity ako Metro Exodus a Monster Hunter: World.
  • Využite exkluzívne členské akcie a zľavy napríklad 20 % zľavu na hry z knižnice Xbox Game Pass, plus ďalšiu zľavu až 10 % na súvisiace herné doplnky a spotrebné predmety.
  • Hrajte tituly, ktoré ste si vždy chceli vyskúšať, alebo sa vrátite k obľúbeným hrám.
  • Môžete si vybrať zo širokej škály hier všetkých žánrov – každý si nájde to svoje.
  • Vy rozhodujete: predplatné môžete kedykoľvek zrušiť.

Doplňujúce informácie: