Xbox Gears 5 Ultimate Edition + Game Pass Ultimate na 3 mesiace (digitálna verzia)

Kód produktu: D44142 /
Záruka: 2 roky
-38%
Xbox Gears 5 Ultimate Edition + Game Pass Ultimate na 3 mesiace (digitálna verzia)
Gears 5 pod patronátom štúdia Coalition pokračuje v osudoch vojakov, bojujúcich proti smrtiacej hrozbe a za budúcnosť ľudstva. Tentoraz si zahráme za mladú Kait Diaz, s ktorou sme prešli minulé dobrodružstvo, len aby sa ocitla v ešte horšej situácii, než kedykoľvek predtým.
Ihneď na stiahnutie
23.99 €
38.99 €
Xbox Gears 5 Ultimate Edition + Game Pass Ultimate na 3 mesiace (digitálna verzia) Xbox Gears 5 Ultimate Edition + Game Pass Ultimate na 3 mesiace (digitálna verzia)
Xbox ONE Digitálna distribúcia
Ihneď na stiahnutie
38.99 € 23.99 €

Podrobné informácie


Upozornenie: Prístup k hre Gears 5 bude obmedzený na 3 mesiace.

Game Pass Ultimate Edition obsahuje:

 • 3 mesačný prístup k službe Game Pass Ultimate
 • Skorší prístup - hraj o 4 dni skôr!
 • Ultimate verziu Gears 5 na 3 mesiace
 • Balíček postáv Ultimate Edition
 • 30 dní zosilnenia


Game Pass Ultimate

Viacej o službe Game Pass.

Gears 5


GEARS 5 ULTIMATE EDITION

Gears 5 pod patronátom štúdia Coalition pokračuje v osudoch vojakov, bojujúcich proti smrtiacej hrozbe a za budúcnosť ľudstva. Tentoraz si zahráme za mladú Kait Diaz, s ktorou sme prešli minulé dobrodružstvo, len aby sa ocitla v ešte horšej situácii, než kedykoľvek predtým. Znova sa tak vydávame na dlhý pochod za naším cieľom, ktorý vedie cez opustené mestá a nebezpečné hniezda obrích potvor, majúcich apetít na ľudské mäso.

Grafická prezentace V kráľovstve detailovZ grafickej prezentácie ti spadne sánka. Herní režimy Rozličné herné režimyPríbehový mód, Escape, Versus alebo Horde? Veľa herných režimov pre veľa zábavy. Hororové prvky Zasa o kúsok temnejšie podaniePôvodne akčná strieľačka naberá hororové prvky.
Staří známí na scéně

Starí známi na scéne

V priebehu hry sa objavia aj staré známe postavy, ako je Marcus Phoenix alebo Delmont Walker. Očakávať potom môžeme aj kooperatívny mód cez split-screen alebo online. To všetko v rozlíšení až 4K a 60 fps na konzole Xbox One X.

   

  Herný obsah:

 • Kampaň: Kait sa vydáva preskúmať svoje spojenie s nepriateľom a objaví, skutočné nebezpečenstvo - seba.
 • Escape: Nový, agresívny kooperatívny mód, v ktorom sa 3 hráči vydávajú na samovražednú misiu a snažia sa zničiť liahne zvnútra.
 • Versus: Nech zvíťazí ten najlepší tím! Hneď 10 herných typov a nové aj klasické mapy. Versus odmeňuje všetky herné štýly a úrovne hrania - od občasného po profesionálne.
 • Horde: Dokážete ty a 4 priatelia prežiť neustále silnejších nepriateľov a bossov? Prežite s použitím nových hrdinských schopností, postavte obranu, zbierajte silu, vylepšite schopnosti a pracujte ako tím.
Gears 5

Doplňujúce informácie:

 


Foto & Video