Zombi

Bazár
Kód produktu: P46903 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
8.99 €
8.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Zombi Zombi
Xbox ONE Fyzická kópia 8.99 €

Podrobné informácie

Londýn upadá. Ste pripravený? Finálna pohroma je tu. Bolo to predpovedané. Podruhýkrát v histŕii veľká nákaza zamorila Londým v mračne smrti. Big Ben zvoní, zatiaľ čo tisícky umierajú, alebo sú infikovaní nákazou horšiou ako smrť.
Stále dýchate, zatiaľ, ale ako dlho dokážete prežiť v labyrinte londýnskych ulíc a podzemných chodieb obklopený nakazenými a opustený okolitým svetom? Hrôzostrašné zbytky ľudkosti sa plížia ulicami a vyčkávajú na okamih, kedy sa budú môcť nasýtiť na vašom živom mäse.
Survival zážitok zo ZombiU bol vylepšený a prenesený na next-gen konzoly a PC.

Hra ponúka:

  • Čistokrvný survival horor - Zásob je pomenej, nepriateľov množstvo a nikdy neviete, kedy a či vôbec nájdete ďalšie zbrane, muníciu, lekárničku alebo jedlo. To, ako s tým málom zásob naložíte, bude rozhodovať o vašom prežití!
  • Jeden pokus - Prežitie nie je garantované! Pokiaľ vaša postava zomrie, tak sa stane nakazenou a pridá sa k horde nemŕtvych v uliciach Londýna. Do hry sa vrátite ako úplne nová postava a znovu sa pokúsite prežiť!
  • Bug-out bag - Tzv. Bug-out bag obsahuje všetky vaše veci, nástroje, inventár, lekárničky a mapy. Nenechajte sa rozptylovať, pretože zombie vás môžu napadnúť na každom kroku! Pokiaľ sa vám nepodarí prežiť, tak váš batoh zostáva s touto postavou, ktorá je teraz zombie a je len na vás, či sa ho pokúsite získať späť!


Foto & Video